Start praca Oferty pracy Architekt wnętrz Warszawa

Architekt wnętrz Warszawa

04.05.2021

W związku z otwarciem salonu firmowego LUBE, wiodącego producenta mebli kuchennych we Włoszech, poszukujemy osoby na stanowisko

architekta/projektanta wnętrz

Nasze oczekiwania;

- wyższe wykształcenie kierunkowe

- bardzo dobra znajomość programu AutoCad, MS Office i dodatkowo 3d – Max

- samodzielne prowadzenie projektów

- doświadczenie w pracy z klientem

- kreatywność, pomysłowość i poczucie estetyki

- pracowitość, rzetelność i wysoka kultura osobista

- znajomość j. angielskiego

Obowiązki;

- projektowanie wnętrz prywatnych w tym pomiary z natury

- tworzenie wycen

- obsługa klientów

Oferujemy;

- umowę o pracę

- samodzielne stanowisko

- komfortowe warunki pracy z perspektywą długoletniej współpracy

- ciekawą pracę przy różnorodnych projektach z produktem najwyższej jakości

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio na adres biuro@lubewarszawa.pl

ZOBACZ PORTFOLIO TEJ OSOBY NA ARCHITEKCI.PL

Kontakt:

Lube Warszawa
WARSZAWA
tel: +48 223 236 070
www.lubewarszawa.pl

do góry