Start praca Oferty pracy Architekt Wnętrz Projektant poszukiwany

Architekt Wnętrz / Projektant poszukiwany

04.12.2020

Jesteśmy Perfect Space (+google, warto sprawdzić).

Tworzymy nową jakość na rynku wykańczania wnętrz.

Dzisiaj poszukujemy kolejnego partnera do naszego zespołu.

Architekt Wnętrz - Projektant

Miejsce pracy:Warszawa

Opis stanowiska:

Wymarzona osoba zaprojektowała już kilka lokali (a także nadzorowała ich wykończenie) i czuje się zarówno artystą, jak i porządnym "rzemieślnikiem" - cechuje ją dbałość o szczegóły.  Umie dogadać się zarówno z przełożonym, jak i majstrem na budowie.  Umie także pracować pod presją czasu (za co będzie stosownie wynagradzana), posiada umiejętność radzenia sobie z problemami na pozór nie-rozwiązywalnymi. Jest koncyliacyjnie nastawiona do pracy z klientem (umie pracować z klientem!), jest ambitna, chciałaby się jeszcze czegoś nauczyć. Być może nauczy czegoś nas.

Ma również poczucie humoru, nie ma za to poczucia bycia najważniejszym trybem wszechświata - wie, co to praca zespołowa i potrafi ją wykonywać. Potrafi przyznawać się do błędów, bo każdy je popełnia. Nie każdy jednak posiadł umiejętność uczenia się na nich - w Perfect Space przykładamy do tego wielką wagę.

  • projektowanie wnętrz mieszkalnych / lokali użytkowych
  • wizualizacje, projekty wykonawcze
  • obsługa klienta
  • doradztwo w ww. zakresie
  • nadzory / odbiory / zamówienia
  • ścisła współpraca z kierownikiem budów/nadzorów
  • inne prace zlecone
  • i oczywiście dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (najlepiej architektura /ew. studia podyplomowe w tym kierunku)
  • przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • co najmniej 3, samodzielnie przeprowadzone (od projektu do oddania kluczy) projekty mieszkalne / komercyjne
  • umiejętność projektowania umeblowania
  • bardzo dobre zdolności interpersonalne, a co za tym idzie;
  • umiejętność pracy z klientem - projektowanie traktujemy jako pasję, ale też poważny zawód
  • umiejętność pracy na Sketchup / Vray (!!)
  • Word / Excel
  • prawo jazdy kat B (mile widziane A)
  • jęz. co najmniej angielski. Co najmniej płynny w rozmowie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki (podstawa +prowizja)
  • stabilne zatrudnienie (oczywiście po okresie próbnym)
  • pracę w super - miłej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego (awanse + szkolenia)
  • pojazd służbowy / komputer / telefon

proszę przysłać CV wraz z PORTFOLIO,oraz kilka słów o sobie w treści maila (za tradycyjny LM dziękujemy)

ZOBACZ PORTFOLIO TEJ OSOBY NA ARCHITEKCI.PL

Kontakt:

Perfect Space
Warszawa
tel: +48 465 942 5
www.perfectspace.pl
totu@perfectspace.pl

DODAJ OGŁOSZENIE

UTWÓRZ PORTFOLIO

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

KONKURSY

WYRÓŻNIJ PORTFOLIO

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry