Start praca Oferty pracy ARCHITEKT WNĘTRZ

ARCHITEKT WNĘTRZ

21.09.2022

Biuro architektoniczne ILIARD ARCHITECTURE & INTERIOR DESIGN w Krakowie rekrutuje na stanowisko:architekta wnętrz

Poszukujemy osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku, szczególnie przy projektach koncepcyjnych i wykonawczych wnętrz obiektów użyteczności publicznej oraz z wyższym wykształceniem w kierunku architektury lub architektury wnętrz.

Wymagana jest znajomość środowiska CAD (AutoCAD/BricsCAD), MS Office (Word, Excel), Sketchup, Adobe (InDesign, Photoshop) oraz dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na opracowanie dokumentacji w tym języku.

Dodatkowym atutem będzie dobra organizacja pracy własnej, sumienność, komunikatywność, kreatywność i poczucie humoru oraz znajomość Revita.

Mile widziane doświadczenie w pracy przy projektach wnętrz hoteli, restauracji oraz apartamentów mieszkalnych.Cenimy sobie współpracę z osobami potrafiącymi działać w zespole, wyróżniającymi się odpowiedzialnością i rzetelnością w stosunku do powierzonych zadań.

Zadania czekające na Ciebie:

  • opracowywanie koncepcji projektowych wnętrz (prezentacja, model 3D)·
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej na wszystkich etapach projektowania (wykonawcze, szczegółowe),·
  • wyszukiwanie i opracowywanie rozwiązań technicznych oraz specyfikacji materiałowych,·
  •  koordynacja prac podczas realizacji projektów.
    ​Oferujemy:·
  •  pracę w młodym i dynamicznym zespole, w przyjaznym środowisku, w którym panuje atmosfera oparta na zaufaniu, wzajemnym zrozumieniu i szacunku, ·
  •  możliwość zdobycia doświadczania przy atrakcyjnych i prestiżowych projektach,·
  •  możliwość udziału w szkoleniach specjalistycznych,·
  •  pracę w środowisku BIM,·
  • benefity – opiekę medyczną / kartę multisport,·
  •   umowę o pracę / B2B / umowa zlecenie.
    CV prosimy przesyłać na adres praca@iliard.pl , w tytule wiadomości prosimy wpisywać Architekt Wnętrz 2022
    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami. Prosimy o zawarcie w swoich dokumentach aplikacyjnych oświadczenia:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez firmę ILIARD w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.W celu pozostawienia aplikacji do przyszłych procesów rekrutacyjnych należy na przesłanych dokumentach umieścić niżej zamieszczoną zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez firmę ILIARD.
ZOBACZ PORTFOLIO TEJ OSOBY NA ARCHITEKCI.PL

Kontakt:

Iliard Architecture & Project Management
Kraków
tel: +48 606 713 934
www.iliard.pl
praca@iliard.pl

DODAJ OGŁOSZENIE

UTWÓRZ PORTFOLIO

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

KONKURSY

WYRÓŻNIJ PORTFOLIO

PRZEGLĄD PRASY

nastepne »

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry