Start praca Oferty pracy Architekt sufitów i elewacji z siatki cięto…

Architekt sufitów i elewacji z siatki cięto ciągnionej.

13.05.2020

Firma Architektoniczna MetalDomus PRO sp. z o.o. zatrudni absolwenta studiów Architektonicznych/Budownictwa, Technika Budownictwa na stanowisku Architekt sufitów i elewacji z siatki cięto ciągnionej.

Obowiązki:
-ofertowanie
-projektowanie elementów architektury, detali architektonicznych i architektury wnętrz
-projektowanie metalowych osłon sufitowych i elewacji

Wymagania:
-znajomość programów Cad-owskich preferowany ArchiCad bądź chęć do ich szybkiego opanowania, mile widziana znajomość programów graficznych,
-dobra organizacja pracy, samodzielność, precyzja, biegła znajomość wizualizacji,
-mile widziane prawo jazdy kat B,
-umiejętność czytania rysunków technicznych,
-umiejętność pracy pod presją czasu,
-mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:
-praca w godzinach 08:30 - 16:30,
-umowa o pracę,
-terminowe wynagrodzenie 2 000,00 -3 000,00 netto,
-współpraca ze znanymi międzynarodowymi kontrahentami,
-narzędzia potrzebne do pracy na najwyższym poziomie,
-praca w miłej atmosferze i młodej kadrze pracowniczej,
-praca w centrum Katowic.

Proszę o przesyłanie CV na adres e-mail biuro@metaldomus.pl

ZOBACZ PORTFOLIO TEJ OSOBY NA ARCHITEKCI.PL

Kontakt:

MetalDomus
Katowice
tel: +48 505 003 363
www.metaldomus.pl/
studio@metaldomus.pl

DODAJ OGŁOSZENIE

UTWÓRZ PORTFOLIO

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

KONKURSY

WYRÓŻNIJ PORTFOLIO

PRZEGLĄD PRASY

nastepne »

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry