Start praca Oferty pracy Architekt (k m) parki I centra handlowe

Architekt (k/m) parki I centra handlowe

10.09.2018

Firma Saller jest dobrze prosperującym, kierowanym przez właścicieli przedsiębiorstwem z branży nieruchomości handlowych, koncentrującym swoją działalność na realizacji projektów/wynajmie, udzielaniu zleceń na budowę, kontroli i zarządzaniu nieruchomościami oraz zarządzaniu własnymi centrami i parkami handlowymi. Razem z ponad 300 pracownikami w Niemczech, Czechach, Polsce i na Słowacji jesteśmy niezawodnym partnerem dla naszych najemców handlowych i pracowników oraz zostaliśmy odznaczeni jako Top Company. Jesteśmy przedsiębiorstwem bez rozbudowanej hierarchii, charakteryzującym się szybkimi procesami decyzyjnymi i kooperacyjnym stylem kierowania. Grupa Saller wyróżnia się ciągłym rozwojem firmy i profesjonalizmem.

"Dzięki swojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!"

Miejsce pracy: Weimar/Niemcy

Zadania:

  • Tworzenie koncepcji i projektowanie nieruchomości komercyjnych („Stand-alone” jak np. Lidl, Biedronka itp., parki i centra handlowe)
  • Sporządzanie koncepcji wynajmu dla potencjalnych najemców
  • Wizualizacja i rzuty 3D naszych nieruchomości
  • Współpraca orzy uzyskiwaniu pozwoleń
  • Rozmowy i negocjacje z urzędami i zewnętrznymi biurami architektonicznymi
  • Wsparcie działu budowlanego w Polsce
  • Odpowiedzialność za terminy, koszty i jakość
  • Wsparcie dla różnych działów (Facility Management, dział budowlany przy przebudowach, dział wynajmu i innych)
  • Tworzenie projektów ochrony przeciwpożarowej
  • Organizacja i prowadzenie spotkań projektowych

Oczekiwania:

  • Ukończone studia w zakresie architektury, budownictwa (studia I lub II stopnia, podyplomowe) lub porównywalne wykształcenie
  • Mile widziane conajmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe
  • Dobra znajmość j. niemieckiego i j. polskiego w mowie i w piśmie
  • Dobra znajomość ArchiCAD, AutoCAD, Photoshop, mile widziane inne programy
  • Elastyczność przy wykonywaniu zadań
  • Znajomość stosownych przepisów, norm i rozporządzeń budowlanych,
  • Samodzielna, szybka  praca na własną odpowiedzialność Umiejętność pracy w zespole i w sektorze usług
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel

Zainteresowaliśmy Cię?

Jeśli szukasz nowych zawodowych wyzwań wówczas zgłoś się przez Online-Portal pod adresem www.saller-bau.com lub wyślij do nas swoje dokumenty aplikacyjne zawierające list motywacyjny, cv, świadectwa pracy, oraz termin, kiedy najwcześniej możesz podjąć pracę, a także jakiego oczekujesz wynagrodzenia (w PLN), pocztą lub przez E-Mail pod adres:

Saller
Dział kadr
pytania: Pani Fietzsch
In der Buttergrube 9
D-99428 Weimar-Legefeld
Tel. +49 (0) 3643 / 8674 – 169
E-Mail: jobs@saller-bau.com

Odwiedźcie naszą stronę:  www.saller-bau.com

ZOBACZ PORTFOLIO TEJ OSOBY NA ARCHITEKCI.PL

Kontakt:

Arcos FM PL Saller Polbau Sp. z o.o. Sp. k.
Wrocław
tel: +48 713 330 885
www.saller.pl

DODAJ OGŁOSZENIE

UTWÓRZ PORTFOLIO

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

KONKURSY

WYRÓŻNIJ PORTFOLIO

PRZEGLĄD PRASY

nastepne »

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry