Start praca Oferty pracy ARCHITEKT BIM

ARCHITEKT BIM

10.05.2022

TETERA Projektowanie Przemysłowe jest biurem projektowym z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującym się w budownictwie przemysłowym, podejmującym się kompleksowych wielobranżowych działań projektowych. Opracowujemy projekty na wszystkich stadiach:

  • projekt koncepcyjny
  • projekt budowlany
  • projekt przetargowy i negocjacja z firmami wykonawczymi
  • projekt wykonawczy
  • nadzory budowlane i organizacja odbiorów

Poszukujemy pracowników na stanowisko Architekta

Wymagania

  • ​absolwent studiów architektonicznych 2 stopnia (mgr inż.)
  • biegła znajomość programu Revit
  • minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu w programie Revit
  • umiejętność samodzielnego wykonywania przydzielonych zadań
  • terminowość
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • nastawienie na rozwój osobisty i podnoszenie kwalifikacji

Mile widziana:

  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc i uczestnictwo w procesie projektowym na wszystkich stadiach
  • wykonywanie modeli w programie Revit
  • kompletowanie i opracowywanie dokumentacji projektowej
  • współpraca z projektantami branżowymi

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość uzyskania praktyki projektowej, niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych
  • pracę stacjonarną w młodym i dynamicznym zespole
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego

Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą RODO na adres:

info(at)tetera.com.pl

ZOBACZ PORTFOLIO TEJ OSOBY NA ARCHITEKCI.PL

Kontakt:

TETERA Projektowanie Przemysłowe Sp. z o.o.
Wrocław
tel: +48 713 480 502
www.tetera.com.pl
info@tetera.com.pl

DODAJ OGŁOSZENIE

UTWÓRZ PORTFOLIO

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

KONKURSY

WYRÓŻNIJ PORTFOLIO

PRZEGLĄD PRASY

nastepne »

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry