Start praca Oferty pracy Architekt - Architekt wnętrz - Konstruktor

Architekt - Architekt wnętrz - Konstruktor

09.08.2019

Obowiązki:

  ·     ofertowanie,

  ·     projektowanie elementów architektury, detali architektonicznych i architektury wnętrz.

Wymagania:

·        znajomość programów CAD-owskich preferowany ArchiCad bądź chęć do ich szybkiego opanowania, mile widziana znajomość programów graficznych,

·        dobra organizacja pracy, samodzielność, precyzja, biegła znajomość wizualizacji,

·        mile widziane prawo jazdy kat B,

·        umiejętność czytania rysunków technicznych,

·        umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

·       praca w godzinach 8:30-16:30,

·        umowa o pracę,

·        terminowe wynagrodzenie 2000-3000 netto, plus premie przerobowe,

·        współpraca ze znanymi międzynarodowymi kontrahentami,

·        narzędzia potrzebne do pracy na najwyższym poziomie,

·        praca w miłej atmosferze i młodej kadrze pracowniczej,

·        praca w centrum Katowic.

ZOBACZ PORTFOLIO TEJ OSOBY NA ARCHITEKCI.PL

Kontakt:

MetalDomus
Katowice
tel: +48 505 003 363
www.metaldomus.pl/
studio@metaldomus.pl

do góry