Start praca Oferty pracy ARCHITEKT

ARCHITEKT

21.09.2022

Biuro architektoniczne ILIARD ARCHITECTURE & PROJECT MANAGEMENT w Krakowie otwiera rekrutację na stanowisko Architect.

Poszukujemy osoby na stanowisko Architekta z doświadczeniem zawodowym, szczególnie przy projektach obiektów usługowych (hotele i biura oraz obiekty mixed-use) mile widziane na każdym etapie projektowym.

Wymagania:

➡️Doświadczenie przy projektach kubaturowych (obiektów nowoprojektowanych oraz przebudowy / rozbudowy obiektów zabytkowych),

➡️ Doświadczenie w projektowaniu obiektów hotelowych, apartamentowych oraz mixed-use,

➡️Znajomość narzędzia i doświadczenie w realizacji i koordynacji projektów w oprogramowaniu Revit,

➡️Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Cenimy sobie współpracę z osobami kreatywnymi, potrafiącymi działać w zespole, wyróżniającymi się odpowiedzialnością i rzetelnością w stosunku do powierzonych zadań.

Zadania czekające na Ciebie:

➡️ Przygotowywanie dokumentacji technicznej na wszystkich etapach projektowania, tj. koncepcja, projekty budowlane, przetargowe, wykonawcze, projekty zagospodarowania terenu

➡️ Wyszukiwanie i opracowywanie rozwiązań technicznych oraz specyfikacji materiałów do wykorzystania w projektach,

➡️ Branie udziału przy koordynacji pracy konsultantów zewnętrznych, rzeczoznawców i projektantów branżowych,

➡️ Możliwe organizowanie i kontrolowanie prac asystentów architektów i stażystów,

➡️ W ramach zespołu projektowego pomaganie przy uzgadnianiu projektów w toku uzyskiwania decyzji administracyjnych, kontaktuje się z urzędami pod nadzorem przełożonych,

➡️ Wykonywanie dokumentacji zgodnie z przepisami prawa,

➡️ Szczegółowo i systematycznie informowanie przełożonego o stanie realizowanych zadań,

➡️ Samodzielne rozwiązywanie powierzonych zadań projektowych.

Co oferujemy?

➡️zatrudnienie na umowę o pracę/ B2B,

➡️opiekę medyczną / kartę multisport / elastyczne godziny pracy,

➡️ swobodę działania i możliwość samodzielnego podejmowania decyzji,

➡️pracę w środowisku BIM,

➡️możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego w ramach Grupy Reesco (w której skład wchodzi m.in. Reesco, Reesco Retail, Reesco Hospitality),

➡️pracę w komfortowych warunkach, przyjaznym środowisku, w którym panuje atmosfera oparta na zaufaniu, wzajemnym zrozumieniu i szacunku, zespole, który lubi to co robi,

➡️ciekawe projekty w interesujących lokalizacjach.

CV, referencje oraz portfolio (max 10 Mb) prosimy przesyłać na adres praca@iliard.pl , w tytule wiadomości wpisywać : Architekt 2022.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w swoich dokumentach aplikacyjnych oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez firmę ILIARD w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.

W celu pozostawienia aplikacji do przyszłych procesów rekrutacyjnych należy na przesłanych dokumentach umieścić niżej zamieszczoną zgodę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez firmę ILIARD.

ZOBACZ PORTFOLIO TEJ OSOBY NA ARCHITEKCI.PL

Kontakt:

Iliard Architecture & Project Management
Kraków
tel: +48 606 713 934
www.iliard.pl
praca@iliard.pl

DODAJ OGŁOSZENIE

UTWÓRZ PORTFOLIO

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

KONKURSY

WYRÓŻNIJ PORTFOLIO

PRZEGLĄD PRASY

nastepne »

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry