Start praca Oferty pracy Architekt

Architekt

11.05.2022

Architekt

Zakres obowiązków:

sporządzanie koncepcji architektonicznych, planowanych inwestycji, analizowanie materiałów oraz dokumentacji od Inwestora,konsultowanie się z zarządem, kierownikami budowy i innymi osobami uczestniczącymi w projekcie,współpraca z urzędami w zakresie pozyskiwania projektu budowlanego, wykonawczego oraz uzyskiwania innych zezwoleń,współpraca z podwykonawcami, dostawcami,raportowanie postępów prac.

Wymagania:

kształcenie wyższe techniczne (architektura),uprawnienia budowlane do projektowania,udokumentowane 5 letnie doświadczenie zawodowe preferencyjnie w projektowaniu budynków, znajomość programów: AutoCad, Autodesk Revit, MS Office,prawo jazdy kat. B, bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności.

Oferujemy rozwój w jednej z największych i najstarszych firm inżyniersko- budowlanych na świecie. Dołączając do nas otrzymasz: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy oraz pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, prywatne ubezpieczenie pracownicze, dofinansowanie do nauki języka niemieckiego).

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres: rekrutacja@takenaka.pl

Lokalizacja: Bielany Wrocławskie, Polska

ZOBACZ PORTFOLIO TEJ OSOBY NA ARCHITEKCI.PL

Kontakt:

TAKENAKA
Bielany Wrocławskie
tel: +48 669 995 623
rekrutacja@takenaka.pl

DODAJ OGŁOSZENIE

UTWÓRZ PORTFOLIO

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

KONKURSY

WYRÓŻNIJ PORTFOLIO

PRZEGLĄD PRASY

nastepne »

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry