Start praca Oferty pracy Architekt

Architekt

12.01.2021

Pracownia architektoniczna Łapacz Winkowski Architekci sp. z o.o. działa na rynku od ponad 6 lat, specjalizujemy się w obsłudze procesu inwestycyjnego przy realizacjach w zakresie: obiektów użyteczności publicznej, budynków mieszkalnych wielorodzinnych i przemysłowych oraz renowacji zabytków i dostosowania obiektów do aktualnych przepisów ochrony przeciwpożarowej. Dołącz do nas na stanowisko:

ARCHITEKT

Główne zadania na stanowisku:

  • Opracowywanie dokumentacji projektowej,  modelowanie 3d, wizualizacje
  • Koordynacja branżowa
  • Obsługa dokumentacji
  • Inwentaryzacje i skanowanie laserowe 3D
  • Wsparcie zespołu projektowego

Wymagane kwalifikacje:

  • Studia kierunkowe – mgr inż. architekt
  • Doświadczenie – 2 lata przy projektach budowlanych i wykonawczych
  • Znajomość oprogramowania: ArchiCad, Sketchup, Photoshop, pakiet Office
  • Mile widziane uprawnienia budowlane i prawo jazdy kat. B
  • Język angielski – podstawowy

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole nastawionym na ciągły rozwój i profesjonalizm.
  • Wspólne poszukiwanie najlepszych praktyk w projektowaniu, zarządzaniu projektami i obsłudze procesu inwestycyjnego.
  • Pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi projektowania i zarządzania projektami
  • Umowę o pracę, pakiety medyczne i ubezpieczenia grupowe
  • Pracę w dobrej atmosferze w świetnie zlokalizowanej pracowni

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

  • Cenimy kreatywność i samodzielność.
  • Jesteśmy otwartym i przyjaznym zespołem, wzajemny szacunek jest dla nas podstawą dobrej atmosfery.
  • Oferujemy szkolenia dostosowane do zainteresowań i profilu kompetencyjnego naszych pracowników.
  • Lubimy zróżnicowane projekty, nie boimy się wyzwań i zmian.

1. Zapoznaj się z opisem stanowiska na naszej stronie:  lapaczwinkowski.pl/kariera

2. Wyślij nam CV oraz portfolio na maila praca@lapaczwinkowski.pl lub przez formularz na naszej stronie inernetowej

Zapoznaj się z klauzulą informacyjną, dotyczącą przetwarzania danych osobnych kandydatów do pracy (RODO) pod linkiem lapaczwinkowski.pl/rodo-rekrutacja

Zamieść w CV zgodę na przetwarzanie danych np. „Zgadzam się na przetwarzanie przez Łapacz Winkowski Architekci Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych, w celu prowadzenia obecnej i przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

ZOBACZ PORTFOLIO TEJ OSOBY NA ARCHITEKCI.PL

Kontakt:

Łapacz Winkowski Architekci sp. z o.o.
Wrocław
tel: +48 577 805 757
www.lapaczwinkowski.pl
praca@lapaczwinkowski.pl

DODAJ OGŁOSZENIE

UTWÓRZ PORTFOLIO

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

KONKURSY

WYRÓŻNIJ PORTFOLIO

PRZEGLĄD PRASY

nastepne »

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry