Start aktualności MPP_ALL | otwarcie wystawy Maćków Pracowni…
POWRÓT

MPP_ALL | otwarcie wystawy Maćków Pracowni Projektowej

20.06.2022

zapraszamy na otwarcie wystawy MPP ALL prezentującej najważniejsze projekty i realizacje z dotychczasowej działalności wrocławskiego biura architektonicznego Maćków Pracownia Projektowa. Okazją do zorganizowania ekspozycji jest przyznanie MPP Honorowej Nagrody SARP - najważniejszego wyróżnienia architektonicznego w Polsce. 

Jak piszą autorzy wystawy: - Prezentując ponad 30 zrealizowanych obiektów, czujemy potrzebę – jako organizacja dojrzała i mająca ambicje – poddania weryfikacji rezultatów naszej codziennej pracy. Potrzebę tym pilniejszą, im większa jest złożoność i dynamika otaczającego nas świata. 

Na wystawę składają się trzydzieści dwa zrealizowane projekty, prezentowane w formie trzydziestu makiet oraz trzydziestu kubików informacyjnych z metryką i oznaczeniem lokalizacji. Uzupełnieniem syntetycznej ekspozycji jest trzydzieści krótkich filmów, możliwie obiektywnie pokazujących osadzenie budynków w otoczeniu. Projekty opatrzone są numerem, którego dwie pierwsze cyfry to rok, w którym rozpoczęliśmy pracę nad danym przedsięwzięciem. Zbiór otwiera Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego z 1999 roku, a zamyka projekt przebudowy zabytkowego zespołu Młyna Maria. Koncept wystawy jest jednak otwarty, a raster makiet wraz z upływem czasu może się powiększać o kolejne realizacje.

Otwarcie wystawy: czwartek 23 czerwca 2022 r. o godzinie 18.00

Muzeum Architektury we Wrocławiu, ul. Bernardyńska 5


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved