Start aktualności ArchiPrzystań - Muzeum Architektury otwiera świetlicę…
POWRÓT

ArchiPrzystań - Muzeum Architektury otwiera świetlicę dla dzieci z Ukrainy!

04.03.2022
Muzeum Architektury we Wrocławiu planuje utworzenie dziennej świetlicy dla dzieci z Ukrainy  od 8 marca 2022 - miejsca, do którego mogłyby przyjść się pobawić, pomalować, spędzić czas z rówieśnikami. Będzie to przestrzeń, w której będą mogły przez chwilę poczuć się normalnie i zapomnieć choć na kilka godzin o koszmarze, który przeżyły. Dzieci będą mogły bawić się w specjalnie przygotowanym do tego kąciku zabaw oraz brać udział w warsztatach plastycznych i architektonicznych.

Zadania:

  • opieka nad dziećmi
  • pomoc w organizacji i prowadzeniu zajęć dla dzieci

Czas trwania:

08/03/2022 - 30/03/2022

Dodatkowe informacje:

Poszukujemy przede wszystkim osób znających język ukraiński oraz absolwentów lub studentów pedagogiki, studiów z zakresu wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej lub pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. Będziemy jednak wdzięczni za pomoc wszystkim osobom, które są kreatywne, mają doświadczenie w pracy z dziećmi lub po prostu lubią się bawić z dziećmi. 

Korzyści dla wolontariusza:

  • doświadczenie w pracy z dziećmi
  • współpraca z instytucją kultury 
  • bezpłatne zwiedzanie muzeum
  •  

Więcej https://wolontariat.wroclaw.pl/wolontariat/1223-wspolnie-pomozmy-dzieciom-z-ukrainy-stworz-z-nami-swietlice-w-muzeum-architekturyhttp://ma.wroc.pl/pl/artykul/archiprzystan-muzeum-architektury-otwiera-swietlice-dla-dzieci-z-ukrainy/


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved