Start aktualności Spotkanie z Mistrzem - Marcin Kościuch, Tomasz Osięgłowski…
POWRÓT

Spotkanie z Mistrzem - Marcin Kościuch, Tomasz Osięgłowski (Ultra Architects)_25 listopada 2021, godz. 18.00

19.11.2021

UWAGA:

z przyczyn związanych z pandemią COVID-19 wykład architektów Marcina Kościucha i Tomasza Osięgłowskiego z poznańskiej pracowni Ultra Architects w ramach cyklu "Spotkanie z Mistrzem" nie odbędzie się w terminie 25 listopada 2021. 

O nowym terminie będziemy informować.

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Kraków serdecznie zaprasza na wykład architektów Marcina Kościucha i Tomasza Osięgłowskiego z poznańskiej pracowni Ultra Architects, autorów Biurowca Za Bramką w Poznaniu, nominowanego do europejskiej nagrody Miesa van der Rohe w 2019 roku. Mistrzowie są absolwentami Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej.

Pracownię Ultra Architects założyli w 2004 roku. W 2009 roku biuro otrzymało nagrodę Europe 40 Under 40, przyznawaną przez The European Centre for Architecture Art Design and Urban Studies oraz The Chicago Athenaeum: Museum of Architecture and Design. Do ich najważniejszych realizacji zaliczyć można Siedzibę „Wiadomości Wrzesińskich” (2016), Biurowiec Za Bramką (2016) czy Zespół Budynków Mieszkalnych Trójpole w Poznaniu (2021).

Wykład jest częścią cyklu „Spotkanie z Mistrzem” organizowanego w krakowskim Oddziale SARP. W ramach cyklu prezentowana jest twórczość architektoniczna najwybitniejszych przedstawicieli polskiej architektury.

Wykład odbędzie się we czwartek 25 listopada 2021, o godz. 18:00, w Galerii Architektury SARP przy placu Szczepańskim 6 w Krakowie oraz będzie transmitowany online na platformie Zoom. Więcej informacji na stronie www.sarp.krakow.pl oraz Facebook SARP Kraków.


Autor:

SARP Kraków
sarp@sarp.krakow.pl


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved