Start aktualności Kursy online dla architektów - inwestycja, która szybko…
POWRÓT

Kursy online dla architektów - inwestycja, która szybko się zwróci

23.02.2021Nie ulega wątpliwościom, że atrakcyjność oferty proponowanej klientom, przekłada się na wyższą ilość zleceń. Rozwinięcie umiejętności modelowania 3D, projektowania technicznego czy wizualizacji, pozwala rozbudować portfolio i poszerzyć grupę klientów. Obecnie najlepszym sposobem zdobywania nowych zdolności są bezpieczne i wygodne kursy on-line. 

Idealnym miejscem dla architektów i projektantów wnętrz, jest serwis CG Wisdom. Portal pozwala nabyć umiejętności z zakresu programów takich, jak: Revit, Archicad, Sketchup, 3ds Max, Autocad oraz wiele więcej. Profesjonaliści mogą wybierać spośród aż 750 godzin kursów, tutoriali i szkoleń. Opinie uczestników kursów świadczą o ich poziomie.  

Materiały video przygotowane przez doświadczonych trenerów dają bardzo dużą wygodę co do miejsca i czasu odbycia nauki. To nie jedyne zalety kursów on-line - pozwalają one również na zatrzymanie się w dowolnym momencie materiału, co w przypadku skomplikowanych tematów, pozwala na lepsze zrozumienie przedstawianych objaśnień.

Od teraz nauka w CG Wisdom przybiera jeszcze bardziej atrakcyjną formę, ponieważ można skorzystać z możliwości wykupienia czasowego abonamentu, uzyskuje się dostęp do całej bazy kursów. Jedna opłata pozwala na dużą oszczędność i stanowi świetne rozwiązanie dla osób zarówno stawiających swoje pierwsze kroki, jak i specjalistów, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności. Inwestycja w swoje kwalifikacje bardzo szybko się zwraca, dlatego warto nie zwlekać i już teraz zastanowić się nad poszerzeniem umiejętności. 

Promocja! Do 01.03. dostęp do bazy kursów można otrzymać za 66 zł miesięcznie.

 Kliknij i sprawdź plany abonamentowe

 


Autor:

CG Wisdom
www: https://cgwisdom.pl/
email: wspolpraca@cgwisdom.com


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved