Start aktualności Ważna informacja dla użytkowników poczty na serwerze…
POWRÓT

Ważna informacja dla użytkowników poczty na serwerze architekci.pl

10.04.2014

Szanowni Państwo,

Ponad 10 lat temu udostępniliśmy Wam usługę bezpłatnych skrzynek pocztowych nazwa@architekci.pl . Od tego czasu w naszej bazie zarejestrowało się i założyło swojego maila ponad 6 tysięcy architektów i ponad 2 tysiące studentów.

Od jakiegoś czasu zainteresowanie tą usługą znacznie spadło - wielu użytkowników założyło maile na portalach Google, Hotmail, Yahoo, wp.pl które są także bezpłatne i zapewniają o wiele lepszą jakość usług. W związku z tym podjęlismy decyzję o wyłączeniu tej usługi z naszego serwisu z dniem 30 czerwca 2014 roku. Do tego czasu możecie oczywiście odbierać pocztę tu http://poczta.architekci.pl

Do tej daty prosimy Was o zaarchiwizowanie poczty z serwera architekci.pl, lub o przeniesienie ich na inny adres pocztowy. Prosimy byście o tej zmianie powiadomili Waszych partnerów biznesowych, pracowników i znajomych. Prosimy także o ewentualną aktualizację Waszych wpisów w bazie architekci.pl i wpisanie tam nowych, aktualnych adresów mailowych (nie na serwerze architekci.pl ). 

Cieszymy się, że wiele lat towarzyszylismy Wam w codziennej pracy. Teraz skoncentrujemy się na tym, na czym znamy się najlepiej: na dostarczaniu najnowszych informacji z branży, konkursach, wystawach i innych wydarzeniach do Was skierowanych. 

Z pozdrowieniami

Redaktor Naczelny
Rozalia Ottlewska
DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved