Start aktualności PRP Poland - spotkanie 14 marca we Wrocławiu
POWRÓT

PRP Poland - spotkanie 14 marca we Wrocławiu

26.02.2018

PRP to międzynarodowe biuro projektowe z siedzibą w Londynie, działające w obszarze szeroko pojętej architektury. Długa historia biura, obfitująca w ciekawe i ambitne projekty sprawiła, że wraz z zespołem 300 projektantów, staliśmy się jedną z bardziej rozpoznawalnych marek w Wielkiej Brytanii specjalizującą się głównie w projektach architektury mieszkaniowej.

Odpowiedzialni za kluczowe dla Londynu projekty jak Chobham Manor czy Portobello Green, a także z uwagi na bogate i różnorodne portfolio realizacji z ostatnich kilkudziesięciu lat wypracowaliśmy sobie miano ekspertów w naszej dziedzinie, poparte licznymi nagrodami architektonicznymi.

Będąc jednym z założycieli "BIM4Housing Task Group", PRP jest także liderem w promowaniu projektowania z wykorzystaniem narzędzi BIM. W ostatnich sześciu latach wykonaliśmy ponad 150 projektów, bazując na technologii BIM i na bieżąco wdrażamy nowe narzędzia do procesu projektowego jak Dynamo czy Augmented Reality.

Od sierpnia 2017 roku we Wrocławiu działa także oddział PRP Poland. Nasz wrocławski zespół bierze aktywny udział w procesie projektowym, pracując równolegle nad kilkoma ciekawymi projektami zlokalizowanymi w Wielkiej Brytanii.

Wszystkich zainteresowanych technologią BIM, a także tych, którzy chcieliby dowiedzieć się czym się zajmujemy i nad jakimi projektami obecnie pracujemy, zapraszamy do odwiedzenia naszego wrocławskiego biura w dniu 14 marca 2018.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w naszych wykładach, które odbędą się podczas Dolnośląskiego Festiwalu Architektury DoFA 2018 w październiku.

 

https://www.prp-co.uk

https://www.facebook.com/events/985750568245344
DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved