Start aktualności „Murator” ogłasza konkurs na esej: Dom polski 2021
POWRÓT

„Murator” ogłasza konkurs na esej: Dom polski 2021

03.09.2014

Redakcja miesięcznika „Murator” (MURATOR SA) ogłasza konkurs na esej: Dom polski 2021. Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy chcą i potrafią pisać o domach, architekturze i budowaniu: projektantów i studentów architektury, wydziałów nauk technicznych lub humanistycznych, a także dziennikarzy zainteresowanych problematyką i praktyków. Prace konkursowe można nadsyłać do 15 października br.

Zasady konkursu:

1. Tekst powinien w sposób ciekawy i komunikatywny ujmować temat zasygnalizowany w tytule oraz zawierać informacje, tezy lub idee, które mogą być cenne dla osób budujących domy lub zajmujących się budownictwem.

Czekamy wyłącznie na prace wcześniej niepublikowane.

2. Objętość tekstu do 5000 znaków.

3. Prace w formie wydruku można przesyłać na adres: Redakcja „Muratora”, ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa, wraz z dołączoną zamkniętą kopertą zawierającą dane osobowe autora (imię i nazwisko, adres z kodem pocztowym, e-mail). Praca i koperta z danymi osobowymi powinny być oznaczone tym samym czterocyfrowym kodem.

4. Prace w formie pliku PDF można przekazać za pośrednictwem strony www.murator.pl, wypełniając formularz zgłoszeniowy i dołączając pracę, która zostanie oznaczona kodem przez sekretarza konkursu.

Najlepszy esej opublikowany zostanie na łamach „Muratora” a jego autor otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł, a także roczną prenumeratę wybranego miesięcznika („Murator”, „Architektura-murator” lub „Dobre Wnętrze”). Przyznane zostaną także dwa wyróżnienia: 500 zł, publikacja w miesięczniku „Murator” oraz półroczna prenumerata wybranego miesięcznika. 

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 14 listopada na stronie www.murator.pl oraz w numerze „Muratora” 12/2014.

Szczegółowe zasady konkursu określa Regulamin dostępny na stronie www.murator.pl oraz w siedzibie wydawnictwa MURATOR SA.


Autor:

Monika Polewska
mpolewska@murator.com.pl


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved