Start aktualności Malta Festival Poznań oraz Stowarzyszenie Architektów…
POWRÓT

Malta Festival Poznań oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział w Poznaniu zapraszają na warsztaty projektowe Parking Day

13.06.2014

Park(ing) Day odbywa się co roku w trzeci piątek września, kiedy mieszkańcy miast na całym świecie przekształcają miejsca parkingowe w przestrzeń przyjazną człowiekowi. Ta pacyfistyczna manifestacja ma pokazywać, że w przestrzeni publicznej najważniejsi są ludzie. Już po raz drugi Generator Malta włącza się w akcję. W tym roku projekt zagospodarowania przestrzeni powstanie w wyniku interdyscyplinarnych warsztatów prowadzonych przez pięć pracowni architektonicznych: Front Architects, Ultra Architects, Trabendo., UGO architecture, Atelier Starzak Strebicki i Paweł Grobelny. Jeden z pomysłów, wybrany przez profesjonalne jury, zostanie zrealizowany!

Organizatorzy zapraszają do udziału w  warsztatach: architektów, architektów krajobrazu, ogrodników, artystów, studentów architektury i kierunków projektowych  – wszystkich zainteresowanych tworzeniem przyjaznej mieszkańcom przestrzeni publicznej.

Zapisy:

Zgłoszenia internetowe na adres warsztatysarp@gmail.com

do 15 czerwca g. 18.00  (imię, nazwisko, numer telefonu, kierunek 

kierunek studiów, rok studiów, portfolio – max. 5 mb, studenci kierunków humanistycznych –  max 1 str A4 o roli przestrzeni publicznej w mieście- dowolną techniką)

Terminy:

Do 15.06.2014 g. 18.00- zapisy na warsztaty

24.06.2014 g. 10-18.00- warsztaty projektowe na Placu Wolności w Poznaniu

25.06.2014 g.12.00 – prezentacja projektów przez grupy, obrady jury, wyniki

wrzesień 2014 – realizacja zwycięskiej koncepcji

Więcej...


Autor:

SARP Poznań


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved