Start aktualności WARSZTATY ARCHITEKTONICZNE YArch014
POWRÓT

WARSZTATY ARCHITEKTONICZNE YArch014

22.05.2014

Yarch to dwutygodniowe warsztaty architektoniczne odbywające się w okresie letnim. Jak każde warsztaty oferuje bardzo bogaty program.  Ich nazwa YArch wynika ze scalenia dwóch wyrazów Young  i Architects.

Celem jaki stawia YArch jest odwiedzenie każdego roku innego miasta, a następnie studiowanie jego przestrzeni i przedstawienie architektonicznych rozwiązań dla tego konkretnego miasta. Warsztaty przeznaczone są dla studentów jak i absolwentów architektury, także tych, którzy wiążą swoją przyszłość zawodową właśnie z architekturą oraz jej badaczy.

To wydarzenie jest świetną okazją do nawiązania wielu ciekawych kontaktów zawodowych jak i koleżeńskich. Warsztaty to szereg interesujących wycieczek, seminariów oraz debat związanych ze stroną teoretyczną jak praktyczną projektowania. Dla YArch istotne jest zdobywanie jest nowych doświadczeń, skupianie studentów z całego świata w jednym miejscu, by móc z nimi współpracować nad wspólnym projektem. Czym jest YArch? Jest szansą na badać świat poprzez obcowanie z prawdziwymi, żywymi strukturami zarówno tymi w małej jak i dużej skali.

TERMIN: 27 lipca – 10 sierpnia

MIEJSCE: Uniwerystet Neapolis w Pafos,  Cypr

KONTAKT: info@yarchworkshop.com

WWW: http://yarchworkshop.com/

UDZIAŁ: reprezentant, tutor, uczestnik, wolontariusz

 


Autor:

Urszula Lipska
urszula.lipska@gmail.com


DODAJ ARTYKUŁ

Załóż konto

SKLEP

JESTEŚMY MOBILNI

ODWIEDŹ NAS TUTAJ

do góry

Odwiedź nas tutaj:

Projekt i wdrożenie Copyright © 1997-2024 Architekci.pl All Rights Reserved